top of page
O nás – TOTOAUTO

O nás

Jsme Váš partner pro precizní úpravu Vašeho vozidla na špičkové úrovni. Naše posláni je vám poskytnout nejlepší služby v oblasti polepu a čištění vozidel, s důrazem na kvalitu a každý detail. Specializujeme se na širokou škálu služeb, které zahrnují ochranné fólie, designové polepy, tónování oken, autopotahy na míru a ruční mytí s detailingem.

 

Zajímají nás nové technologie, materiály a možnosti úprav. Vzděláváni v oboru formou školení, workshopu a návštěv veletrhu je pro nás samozřejmostí. Neustále se rozvíjíme a v naší práci vidíme stále nové výzvy a obrovský potenciál.

Každému zákazníkovi nabízíme optimální řešení a vytváříme kalkulaci na míru. Ke každé zakázce přistupujeme individuálně s důrazem na maximální spokojenost zákazníka.

Náš tým

V TOTOAUTO věříme v sílu týmové spolupráce a individuálního přístupu. Naši odborníci jsou vázáni nejen svou odborností, ale také závazkem poskytovat osobní péči každému zákazníkovi.

Tomáš – TOTOAUTO

Tomáš

Jednatel

a řešení zakázek

Zuzka – TOTOAUTO

Zuzka

Specialista na ochranné fólie a detail

Ondra – TOTOAUTO

Ondra

Wrapper a práce všeho druhu

Tomáš – TOTOAUTO

Tomáš

Specialista na tónování 

Naše prostory

S otevřením naší nové provozovny vstupujeme do nové fáze rozvoje, rozšiřujeme se do prostornějších a luxusnějších prostorů. Nacházíme se v moderním areálu v Šenově u Ostravy a máme pevný záměr i nadále poskytovat našim stávajícím i novým klientům jedinečné a inovativní úpravy vozidel. Zůstáváme oddáni tomu, abychom byli špičkou v oboru a nadále nabízeli našim zákazníkům široký sortiment služeb v oblasti polepu vozidel ochrannou fólií, designových úprav vozů, tónování oken, výroby individuálních autopotahů na míru a nově také ručního mytí a detailingu.

Naše nové prostory nám plně umožňují realizovat tyto plány. S radostí Vás zveme, abyste se zastavili – rádi Vás přivítáme, ukážeme Vám naše služby a připravíme Vám výborné kafe.

bottom of page